Kurumsal

Hakkımızda

Bizi Tanımaya Hazır Mısınız?

Ülkemizde yem sanayiciliği 60'Lı yıllarda başlamıştır. Bu sanayicilikte devletimiz az gelişmiş yörelerde kendisi, gelişmiş yöreler ise özel sektöre iştirak ederek gelişmeyi teşvik etmiş ve olumlu katkılar sağlamıştır. Kayseri Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1968 yılında devletin bu olumlu katkıları, belirli oranlardaki teşvikleri ve çok ortaklı bir yapıya sahip olarak kurulmuştur.

Büyükbaş-Küçükbaş hayvan ve kanatlı grubu yem üretimi yapan şirketimiz modern üniteler ile donatılmış tesislere sahiptir. Fabrikamız saatte 65 ton yem üretirken, depolama kapasitemiz ise 30 bin tondur. Yıllık yem üretim tonajımız 200 bin tonu geçmektedir. Üretimde kullandığımız hammaddelerin fabrikamıza girişinde kapsamlı analizlerin yapılması için son teknolojinin kullanıldığı Laboratuvarımızda siz değerli tüketicilerimizi düşünerek ve sağlıklı nesiller olgumuzu sürdürebilmek için kalite analizi yapılmaktadır.

Kalitemiz doğrultusunda belirlemiş olduğumuz hammadde kriterlerine göre, hammadde alımları yapılmakta olup; analiz sonuçları olumsuz olan hammaddeler kabul edilmemektedir. Tüketicilerimizin yemden yararlanma oranını arttırmak ve hayvanların sağlığını korumak için hijyene önem verip, peletleme ünitesi sistemini ve hygenizer teknolojisini kullanmaktayız.

Aynı zamanda Kayseri Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş. ilk defa Köy-Tür'Leri destekleyerek Broiler hayvancılığının oluşumunda ve gelişmesinde tecrübemizin yanı sıra finansal katkılarıyla da en büyük desteği sağlamıştır.

Devamını Gör
VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Sağlıklı nesiller için, daima üstün standartlara sahip, doğal gıda ürünlerini sunan "Mutluluğun Markası" olmak.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Geleceğin teknolojilerini kullanarak besin değeri yüksek ürünleri üretip, yaşam kalitesini önemseyen, sürdürülebilirlik ilkesi ile tüm canlıların gıda ihtiyacını karşılamak.

DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

“Müşterilerimiz mutlu ailemizin bir üyesidir” anlayışı ile nesiller boyu süren ilişkiler kurmaktayız. Sektördeki tecrübemiz ile pro aktif çözümler üreten, aidiyet ve süreklilik ilkesine bağlı mutlu ve yetkin bir aile olmak en büyük gayemizdir. Hedeflerle yönetim anlayışında çalışan, kazan-kazan ilkesi ile çalışanını önemseyen, yenilikçi, adaletli, sosyal sorumluluk bilincinde olan sektörün önde gelen lideriyiz. İşimizi yaparken ileri teknolojiyi ve AR-GE’yi önemseyen, dürüstlük ilkesinden ödün vermeden takım ruhuyla çalışmaktayız. Tüm canlıların gelecekte daha doğal ortamda yaşamları için doğaya ve çevreye duyarlı sürdürülebilirlik ilkesi ile hareket etmekteyiz.

Kalite Politikamızı İnceleyin
Kayseri Yem

Kalite Politikamızı İnceleyin

Günümüzde sektör, büyüklük ve yerleşim yeri dikkate alınmaksızın tüm kuruluşların karşı karşıya kaldığı, onlara meydan okuyan bir takım kritik faktörler söz konusudur. Bu faktörler, globalleşme, büyüme yoluyla karlılık, insan kaynağı, teknoloji ve değişim olarak özetlenebilir. Bu faktörlerin içinde bugün bulunduğumuz konumla kıyasıya rekabeti doğuran unsur ise hızlı bir şekilde değişime uyum sağlamaktan geçmektedir. Bu yüzden Toplam Kalite Yönetimi bu değişime uyumu kolaylaştıran ve rekabet koşullarında varlığımızı sürdürmemiz için bize ışık tutan bir araç olarak görmekteyiz.

Devamını Gör